Lol RP Satın Al - En Ucuz Riot Points Fiyatları - Uygungame | PUBG Mobile UC Satın Al | Türkiye’nin En Güvenilir Oyun ve Epin Satış Platformu WhatsApp Destek

Duyuru

Uygungame iddalı bir şekilde hizmetinizde...

League Of Legends / League Of Legends

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

0

Yorumlar ( 0 )

Riot Points TR 1780

Var

0

58.30

Riot Points TR 3620

Var

0

115.00

Riot Points TR 6450

Var

0

230.00

199.00

Riot Points TR 12800

Var

0

370.00

362.00

League Of Legends (RP) Ülkemizde en çok oyuncu sayısına sahip oyunlardan birisi olan League Of Legends oyununda oyun içi paralarla birçok ürün alınabilmektedir. Kostümler, sihirdar simgeleri ve şampiyonları doğrudan bu RP ile satın alabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde özel zamanlarda gelen bazı sandıklardan da bu içerikler rastgele olarak çıkabilmekte. Ayrıca sandık içerisinden çıkan kostüm veya diğer simgelerin normalde satın alma ücreti sandık ücretin çok daha fazla olduğu için sandık alarak bu kostümlere sahip olmak avantajlıdır diyebiliriz. Ancak doğrudan almak istediğiniz bir kostüm veya eşyayı UYGUNGAME sitemizden edineceğiniz RP ile kolayca alabilirsiniz. League Of Legends RP Kodu Kullanma Sitemizde 400 Riot Points (RP) ile 12800 Riot Points aralığında alışveriş yapabilme imkânı bulunmaktadır. Sürekli olarak güncellenen stoklarla birlikte sorunsuz bir alışveriş deneyimi için sizler de UYGUNGAME tercih edebilirsiniz. Alışverişinizin ardından Riot Points dijital ürün anahtarınız kısa süre içerisinde tarafınıza iletilecektir. Ardından da oyun içerisinde “Riot Points Satın Al” düğmesine basmanız gerekiyor. Açılan ekranda “Riot PIN ve Kodlar” düğmesine basarsanız sitemizden aldığınız ürün anahtarını gireceğiniz alanla karşılaşacaksınız. Bu alana sitemiz tarafından iletilen kodu girdiğinizde işleminiz başarı ile tamamlanacaktır. Ardından ise dilediğiniz kostümü alarak sihirdar hesabınızı daha prestijli bir hale kavuşturabilirsiniz. Oyun içerisinde sizi diğerlerinden çok daha ayrı ve güzel bir şekilde gösterebilecek bu kostümlerle oynamanın tadına kesinlikle varmanız gerekmektedir.

League Of Legends (RP) Ülkemizde en çok oyuncu sayısına sahip oyunlardan birisi olan League Of Legends oyununda oyun içi paralarla birçok ürün alınabilmektedir. Kostümler, sihirdar simgeleri ve şampiyonları doğrudan bu RP ile satın alabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde özel zamanlarda gelen bazı sandıklardan da bu içerikler rastgele olarak çıkabilmekte. Ayrıca sandık içerisinden çıkan kostüm veya diğer simgelerin normalde satın alma ücreti sandık ücretin çok daha fazla olduğu için sandık alarak bu kostümlere sahip olmak avantajlıdır diyebiliriz. Ancak doğrudan almak istediğiniz bir kostüm veya eşyayı UYGUNGAME sitemizden edineceğiniz RP ile kolayca alabilirsiniz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.